widget.job-description.alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT, w tym ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne uznanych marek IT rynku światowego oraz autorskie, projektowane według wskazań klienta. Nasze usługi realizujemy m.in. dla NBP, Wojska Polskiego, Ministerstwa Finansów, PKP, PSE.

Instalator - praca w delegacji

Pełny etat
06-400 Ciechanów, Polska
Doświadczony specjalista
01 sierpnia 2023

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności.
  • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

Twój zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji elektrycznych.
  • Montaż tras kablowych.
  • Montaż osprzętu elektrycznego.
  • Montaż opraw oświetleniowych.
  • Montaż urządzeń elektrycznych.
  • Praca w terenie (prace ziemne).
  • Prace ogólnobudowlane.

Wymagania:

  • Wykształcenie elektryczne, bądź pokrewne.
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji.
  • Doświadczenie na stanowisku instalatora.

Mile widziane:

  • Uprawnienia elektryczne SEP.
  • Prawo jazdy kat B.

Sprawdź nas, skontaktuj się od razu - Dział Personalny, telefon: 722 311 622

Zapraszamy też osobiście: Ciechanów, ul. Mleczarska 9, pracujemy w godzinach 8:30-16:30

Tracker image