widget.job-description.alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT, w tym ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne uznanych marek IT rynku światowego oraz autorskie, projektowane według wskazań klienta. Nasze usługi realizujemy m.in. dla NBP, Wojska Polskiego, Ministerstwa Finansów, PKP, PSE.

HR Business Partner

Pełny etat
Aleja Stanów Zjednoczonych, Warszawa, Polska
Doświadczony specjalista
12 października 2023
Hybrid Remote

O nas:

Zajmujemy się opracowywaniem koncepcji, projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych, teletechnicznych, telekomunikacyjnych i energetycznych. Jesteśmy dostawcą usług projektowania i implementacji rozbudowanych systemów bezpieczeństwa dla największych obiektów użyteczności publicznej w kraju. Dostarczamy rozwiązania technologiczne sektorów użyteczności publicznej, administracji państwowej, obrony narodowej, energetyki, telekomunikacji, biznesu i inżynierii środowiska.

Jesteśmy również oficjalnym partnerem T-Master S.A. i dostarczamy kompleksowo System Indywidualnej Segregacji Odpadów dla miast.

Kochamy żeglować, organizujemy wyjazdy integracyjne dla pracowników podczas których realizujemy wspólnie ta pasję.

To oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Pracę hybrydową.
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności.
  • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
  • Imprezy integracyjne, wyjazdy m.in. do Chorwacji i Hiszpanii.
  • Sfinansowanie patentu żeglarskiego  - zajęcia nad Zegrzem.

Twój zakres obowiązków:

  • Kompleksowe wsparcie HR dla Menedżerów i proponowanie rozwiązań w zakresie rozwoju pracowników, polityki wynagradzania, prawa pracy i innych kwestii związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, motywowaniem i budowaniem zaangażowania.
  • Wspieranie organizacji w procesach zmian, dostosowywanie strategii HR do dynamicznych potrzeb biznesu.
  • Tworzenie programów rozwoju zawodowego, identyfikowanie potrzeb szkoleniowych oraz wspieranie pracowników w osiąganiu ich celów zawodowych.
  • Świadome budowanie kultury organizacyjnej z wykorzystaniem Kodeksu Dobrych Praktyk T4B.
  • Nadzorowanie miesięcznego systemu ocen.
  • Koordynowanie procesu rozmów rocznych przełożonych z pracownikami.
  • Wartościowanie stanowisk i aktualizacja siatki wynagrodzeń.
  • Opracowanie modelu ścieżek kariery w organizacji.
  • Projektowanie i wdrażanie programów motywacyjnych oraz monitorowanie poziomu satysfakcji pracowników.
  • Prowadzenie działań integracyjnych oraz promujących wartości firmowe w oparciu o Kodeks Dobrych Praktyk.
  • Współpraca z działem marketingu w realizacji strategii employer brandingu w celu zapewnienia pozytywnego wizerunku pracodawcy oraz osobiste kreowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wewnątrz organizacji m.in. poprzez SoMe.
  • Prowadzenie i doskonalenie komunikacji wewnętrznej z uwzględnieniem różnych kanałów komunikacji.
  • Identyfikacja kluczowych stanowisk i kompetencji, planowanie rozwoju, zarządzanie talentami i planowanie sukcesji.
  • Współpraca z działem personalnym, m.in. w konsultacje w obszarze prawa pracy oraz rozliczeń, zgłaszanie zapotrzebowania na rekrutacje.
  • Nadzorowanie procesu adaptacji nowych pracowników.
  • Współpraca z uczelniami i organizacja staży.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obszarze HR i praktyczna znajomość procesów HR.
  • Minimum pięcioletnie doświadczenie w dziale HR o zbliżonym zakresie obowiązków.
  • Umiejętność strategicznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne.
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji międzyludzkich.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i otwartość na ludzi.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.
  • Umiejętność pływania wpław.
  • Mile widziane doświadczenie w branży nowych technologii, IT oraz systemów bezpieczeństwa.

Tracker image