widget.job-description.alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT, w tym ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne uznanych marek IT rynku światowego oraz autorskie, projektowane według wskazań klienta. Nasze usługi realizujemy m.in. dla NBP, Wojska Polskiego, Ministerstwa Finansów, PKP, PSE.

Inżynier ds. ofertowania

Pełny etat
Lublin, Polska
Doświadczony specjalista
05 stycznia 2024

T4B Budownictwo Sp. z o.o. realizuje projekty z zakresu budownictwa inżynieryjnego, ekologicznego, hydrotechnicznego i energetycznego. Ściśle współpracuje z pozostałymi spółkami Grupy T4B podejmując wszystkie roboty budowlane pod projektowane technologie. Realizuje również projekty o szczególnej specyfice tj. buduje, remontuje i modernizuje obiekty pod nadzorem konserwatora zabytków oraz budynki użyteczności wojskowej.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania, premie motywacyjne.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.

Opis stanowiska:

  • Analizowanie dokumentacji przetargowej, przygotowywanie ofert pod względem. merytorycznym i technicznym.
  • Wysyłanie zapytań ofertowych.
  • Analizowanie cenowe i techniczne ofert podwykonawców i dostawców.
  • Uczestniczenie w negocjacjach techniczno-handlowych.
  • Opracowywanie budżetów ofertowych.
  • Opracowywanie kosztorysów ofertowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – branża ogólnobudowlana.
  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku / w przygotowaniu ofert na roboty budowlano-montażowe.
  • Umiejętność analizowania dokumentacji przetargowej.
  • Znajomość pakietu MS Office; AutoCAD; NORMA.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i konsekwencja w dążeniu do celu.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Tracker image