widget.job-description.alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT, w tym ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne uznanych marek IT rynku światowego oraz autorskie, projektowane według wskazań klienta. Nasze usługi realizujemy m.in. dla NBP, Wojska Polskiego, Ministerstwa Finansów, PKP, PSE.

Młodszy Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu

Pełny etat
Warszawa, Polska
Początkujący w zawodzie
19 stycznia 2024

Twój Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie bieżącego stanu technicznego systemów i urządzeń.
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji wdrożeniowej i innych działań wdrożeniowych.
  • Wykonywanie uruchomień oraz prac naprawczych.
  • Sprawna realizacja procesu obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.
  • Serwis i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń (SSWiN, SKD, CCTV, SAP itp.).

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne: elektrotechnika, elektronika, automatyka.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość systemów CCTV, SSWiN, SKD, SAP.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Uprawnienia SEP lub wiedza niezbędna do uzyskania uprawnień.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność (podróże służbowe – praca przy realizacji projektów).
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samochód służbowy.
  • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
  • Kompleksowy program wdrożenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych.
Tracker image