widget.job-description.alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT, w tym ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne uznanych marek IT rynku światowego oraz autorskie, projektowane według wskazań klienta. Nasze usługi realizujemy m.in. dla NBP, Wojska Polskiego, Ministerstwa Finansów, PKP, PSE.

Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Pełny etat
Aleja Stanów Zjednoczonych 32/U15, 04-036 Warszawa, Polska
Początkujący w zawodzie
24 stycznia 2024

Twój Zakres obowiązków:

  • Współpraca z działem realizacji w zakresie współtworzenia dokumentacji powykonawczej dla instalacji Teletechnicznych i Elektrycznych.
  • Wyjazdy na trwające budowy w celu uzyskania informacji o zmianach w instalacjach w stosunku do projektów wykonawczych oraz nanoszenie zmian w wersji elektronicznej dokumentacji.
  • Drukowanie i przygotowywanie dokumentacji do wydania Inwestorowi zgodnie z wymaganiami projektowymi.
  • Wytwarzanie dokumentów w kancelarii niejawnej na potrzeby realizacji projektów o klauzuli zastrzeżonej i poufnej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektryka, elektronika, teleinformatyka (lub w trakcie studiów).
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Podstawowa znajomość budowy systemów zabezpieczeń (CCTV, SKD, PSIM, SSWiN itd.)
  • Znajomość projektowanych systemów zabezpieczeń, prawa budowlanego, ciągłe poszerzanie wiedzy.
  • Dobra znajomość AutoCAD, ZwCAD.
  • Znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excel i Word.
  • Mile widziana wiedza z zakresu oprogramowania kosztorysowego NORMA.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Komunikatywność, terminowość, współpraca z zespołem, dobra organizacja pracy.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
  • Kompleksowy program wdrożenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych.
Tracker image