widget.job-description.alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT, w tym ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne uznanych marek IT rynku światowego oraz autorskie, projektowane według wskazań klienta. Nasze usługi realizujemy m.in. dla NBP, Wojska Polskiego, Ministerstwa Finansów, PKP, PSE.

Specjalista marketingu i komunikacji

Pełny etat
06-400 Ciechanów, Polska
Doświadczony specjalista
01 lutego 2024

Twoja rola: Wykonywanie zadań z obszaru marketingu i komunikacji.  Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej. Budowanie wzrostu rozpoznawalności marki oraz produktów własnych na rynkach docelowych.

Twój Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i realizacja strategii marketingowej zgodnie z założonym budżetem.
  • Projektowanie kampanii mających na celu budowanie wizerunku firmy.
  • Opracowywanie i nadzór nad przygotowaniem materiałów marketingowych oraz ich dystrybucją.
  • Przygotowanie i realizacja kalendarza publikacji w social mediach.
  • Prowadzenie działań komunikacyjnych na portalach społecznościowych.
  • Pozyskiwanie partnerów medialnych i zarządzanie współpracą z nimi.
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami itd.
  • Organizowanie wystąpień na targach oraz konferencjach firmowych.
  • Współpraca z innymi działami w firmie i wspieranie ich w realizacji celów poprzez działania w social mediach (np. współpraca z działem sprzedaży i HR),

Nasze wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w firmie w podobnej branży.
  • Znajomość najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań marketingowych.
  • Zdolności komunikacyjne, interpersonalne i organizacyjne.
  • „Lekkie pióro”, kreatywność oraz umiejętność tworzenia ciekawych treści.
  • Zorientowanie na cel i pozytywne nastawienie.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
  • Kompleksowy program wdrożenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych.
Tracker image