widget.job-description.alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT, w tym ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne uznanych marek IT rynku światowego oraz autorskie, projektowane według wskazań klienta. Nasze usługi realizujemy m.in. dla NBP, Wojska Polskiego, Ministerstwa Finansów, PKP, PSE.

Dyrektor Techniczny

Pełny etat
06-400 Ciechanów, Polska
Doświadczony specjalista
06 lutego 2024
Hybrid

Miejsce pracy: Ciechanów/Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem inżynierów, w tym RD.
  • Odpowiedzialność za procesy rozwoju i walidacji produktu, zarządzania dokumentacją produktową, Produkcji, Jakości i Serwisu.
  • Zarządzanie jakością produktów oraz procesów u podwykonawców.
  • Raportowanie do Zarządu Spółki.
  • Zarządzanie od strony technicznej innowacyjnym projektem związanym z segregacją odpadów.
  • Implementacja rozwiązania na terenie całego kraju.
  • Zarządzanie budżetem.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Doświadczenie w zarządzaniu co najmniej kilkuosobowym zespołem.
  • Praktyczna wiedza z zakresu elektroniki i automatyki.
  • Praktyczna wiedza z zarządzania projektami.
  • Znajomość procesów produkcji seryjnej.
  • Dobra znajomość oprogramowania Microsoft Office.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Dobra organizacja pracy oraz zdolności analityczne i komunikacyjne.
  • Innowacyjność i kreatywność.
  • Rozwinięta świadomość biznesowa i orientacja na cel.

Mile widziane:

  • Wcześniejsze doświadczenie w branży elektronicznej lub telekomunikacyjnej.
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (5Why, 8D, FMEA, Ishikawa, Plan kontroli, Kaizen)
  • Wiedza z zakresu mechaniki.
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej.
  • Doświadczenie w branży elektronicznej.
  • Znajomość programowania mikrokontrolerów STM32.
  • Praktyczna wiedza z zakresu wdrożenia nowego produktu na rynek.

To oferujemy:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży greentech.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samochód służbowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych.

Tracker image