widget.job-description.alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT, w tym ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne uznanych marek IT rynku światowego oraz autorskie, projektowane według wskazań klienta. Nasze usługi realizujemy m.in. dla NBP, Wojska Polskiego, Ministerstwa Finansów, PKP, PSE.

Inżynier Budowy

Pełny etat
Warszawa, Polska
Doświadczony specjalista
11 marca 2024

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie powierzonym zakresem prac zgodnie z przyjętą w organizacji metodyką oraz obowiązującymi standardami i zasadami.
  • Utrzymywanie zgodności realizacji prac z ustalonym harmonogramem oraz określonym budżetem.
  • Utrzymywanie jak najlepszych kontaktów z klientem, w szczególności z grupą projektową klienta.
  • Informowanie przełożonych o postępach projektu, a w szczególności o ewentualnych zagrożeniach i konieczności zmian.
  • Współpraca z innymi zespołami organizacji, uczestniczącymi w procesie realizacji projektu, w szczególności z zespołem projektantów.
  • Uczestniczenie w procesie uzyskiwania wszelkich pozwoleń, certyfikatów, dokumentów formalnych.
  • Koordynowanie przygotowanej dokumentacji technicznej, powykonawczej.
  • Planowanie i organizowanie spotkań koordynacyjnych.
  • Nadzorowanie jakości wykonywanych prac.
  • Bieżący kontakt z inwestorem/ generalnym wykonawcą i informowanie o postępach w realizacji projektu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (elektryczne, energetyka, inżynieria środowiska).
  • Doświadczenie mile widziane.
  • Umiejętność czytania projektów technicznych.
  • Znajomość metodyki zarządzania projektami.
  • Umiejętność obsługi programów typu AutoCAD/Norma.
  • Uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy., komunikacja, nastawienie na klienta zewnętrznego.
  • Dyspozycyjność do podróży służbowych.
  • Gotowość do nabycia poświadczenia ABW.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
  • Kompleksowy program wdrożenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych.
Tracker image