widget.job-description.alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT, w tym ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne uznanych marek IT rynku światowego oraz autorskie, projektowane według wskazań klienta. Nasze usługi realizujemy m.in. dla NBP, Wojska Polskiego, Ministerstwa Finansów, PKP, PSE.

Projektant Instalacji Elektrycznych/Teletechnicznych

Pełny etat
Aleja Stanów Zjednoczonych 32/U15, 04-036 Warszawa, Polska
Doświadczony specjalista
22 kwietnia 2024

Twój zakres obowiązków:

  • Opracowanie projektów instalacji elektrycznych/teletechnicznych.
  • Współtworzenie dokumentacji projektowej i powykonawczej systemów bezpieczeństwa dla: systemów niskoprądowych (SAP, PPOŻ, DSO, SKD, SSWiN, CCTV, LAN, itp.), automatyki budynkowej (BMS).
  • Wsparcie w zakresie opracowywania koncepcji technicznych projektów budowlanych / projektów wykonawczych.
  • Udział w projekcie zgodnie i w ramach przyjętej w organizacji metodyce oraz obowiązującymi standardami i zasadami.
  • Wykonywanie zestawień, schematów projektowych, rysunków technicznych, rysunków projektowych, bilansów i obliczeń dedykowanych dla projektu.
  • Wizje lokalne (w zależności od potrzeb).
  • Współodpowiedzialność za wykonanie budżetu projektowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (elektryka, elektronika, teleinformatyka).
  • Preferowane uprawnienia budowlane (elektryczne lub telekomunikacyjne).
  • Znajomość prawa budowlanego.
  • Znajomość budowy instalacji zasilania/oświetlenia/tras kablowych/systemów niskoprądowych.
  • Podstawowa znajomość budowy systemów zabezpieczeń (CCTV, SKD, PSIM, SSWiN itd.).
  • Znajomość projektowanych systemów zabezpieczeń, ciągłe poszerzanie wiedzy.
  • Biegła znajomość AutoCAD/ZWCad.
  • Biegła znajomość MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excel i Word.
  • Wiedza z zakresu oprogramowania kosztorysowego NORMA, Visio.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywność, terminowość, współpraca z zespołem, dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Angielski poziom B1.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
  • Kompleksowy program wdrożenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych.
Tracker image