widget.job-description.alt

Specjalizujemy się w dostarczaniu produktów i usług IT, w tym ich integracji i rozwoju. Wdrażamy rozwiązania stacjonarne, mobilne uznanych marek IT rynku światowego oraz autorskie, projektowane według wskazań klienta. Nasze usługi realizujemy m.in. dla NBP, Wojska Polskiego, Ministerstwa Finansów, PKP, PSE.

Inżynier ds. Wdrożeń i Serwisu

Pełny etat
Warszawa, Polska
Doświadczony specjalista
22 kwietnia 2024

Twój Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie bieżącego stanu technicznego systemów i urządzeń.
  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji wdrożeniowej i innych działań wdrożeniowych.
  • Wykonywanie uruchomień oraz prac naprawczych.
  • Sprawna realizacja procesu obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej.
  • Serwis i konserwacja elektronicznych systemów zabezpieczeń (SSWiN, SKD, CCTV, SAP itp.).

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne: elektrotechnika, elektronika, automatyka.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość systemów CCTV, SSWiN, SKD, SAP.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Uprawnienia SEP lub wiedza niezbędna do uzyskania uprawnień.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność (podróże służbowe – praca przy realizacji projektów).
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Samochód służbowy.
  • Stabilne warunki pracy w ugruntowanej firmie z tradycjami.
  • Kompleksowy program wdrożenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach rozwijających kompetencje.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie zajęć sportowych, wewnątrz działowe imprezy integracyjne, program poleceń pracowniczych.
Tracker image